تبلیغات
حقیقت ریاضی - نمرات میان ترم و پایان ترم

بهار می آید تا بگوید اگر نمی توان همیشه سبز ماند، میشود دوباره سبز شد.

محمد روحی کریمی

جستجو

 

نمرات میان ترم و پایان ترم

شنبه 29 خرداد 1389   08:09 ق.ظ


نوع مطلب : نمرات دانشجویان ،

بدین وسیله اعلام می گردد که نمرات میان ترم، 6 نمره کلاسی دانشجویان محاسبه و اعلام شده است. دانشجویان با مراجعه به سایت گلستان می توانند از 6 نمره کلاسی خود آگاه شوند و در مهلت مقرر شده، چنانچه اعتراضی به نمره داده شده دارند، می توانند به نمره خود اعتراض کنند. همچنین از طریق همین وبلاگ و ایمیل شخصی بنده نیز می توانند مشروح اعتراض خود را به اطلاع من برساند.

سعی شده است که نمرات عادلانه و منطبق با فعالیت های کلاسی محاسبه و ارزیابی گردد. 6 نمره کلاسی درس گسسته مرکز تهران به دلیل فعالیت گسترده و وجود دانشجویان کوشا تقریبا به همه به طور کامل داده شده است. همچنین نمرات درس منطق ریاضی واحد حسن آباد نیز به دلیل کار دسته جمعی و وجود دانشجویان با نشاط و پویا و انجام فعالیت های مناسب درس به همه از 5 به بالا داده شده است.

نمرات ریاضی عمومی 2 رشته مدیریت و مهندسی کشاورزی به دلیل بی مسوولیتی شدید دانشجویان این کلاس ها بدون هیچ گونه ارفاقی و صرفا بر اساس فعالیت های کلاسی اعمال شده است. امید است که این دانشجویان با کار و تلاش گسترده موفق به جبران کاهلی خود شوند.

در نهایت از همه دانشجویان که دراین سال تحصیلی با پرسش ها و نقدهای خود سبب کسب تجربه بهتر در کلاس و درس شده اند تشکر میکنم و برای همه آنها آروزی موفقیت دارم.


نوشته شده توسط : محمد روحی کریمی