تبلیغات
حقیقت ریاضی - نمرات پایان ترم ریاضی عمومی 1- رشته مهندسی کامپیوتر - واحد مرکز تهران

بهار می آید تا بگوید اگر نمی توان همیشه سبز ماند، میشود دوباره سبز شد.

محمد روحی کریمی

جستجو

 

نمرات پایان ترم ریاضی عمومی 1- رشته مهندسی کامپیوتر - واحد مرکز تهران

جمعه 2 بهمن 1388   03:32 ب.ظ


نوع مطلب : نمرات دانشجویان ،

نمرات پایان ترم درس ریاضی عمومی 1 رشته مهندسی کامپیوتر واحد مرکز تهران را می توانید از لینک زیر دانلود کنید. این فایل شامل نام و نام خانوادگی دانشجویان همراه ریز نمرات در 5 سؤال (سؤال 5 دو قسمت داشت که جداگانه بررسی شده است) امتحان تشریحی و نمره کل دانشجویان است.شایان ذکر است این فایل شامل نمرات دو گروه قبلی که نمرات آنها پیشتر اعلام شده بود نیز می باشد.

سطح نمرات بسیار پایین بود و اصلا قابل توجیه نیست. بعد از مشورت با دیگر مدرسین در نقاط مختلف کشور، بررسی دقیق سؤالات امتحان پایان ترم و بررسی سوابق دانشجویان به این نتیجه رسیدم که نباید در نمرات تجدید نظر کرد و بنابراین نمرات دانشجویان فقط با توجه به آنچه که در برگه امتحانی درج کرده اند داده شده است.

چنانچه به نمره خود اعتراض دارید می توانید از طریق همین وبلاگ یا ایمیل شخصی من اعتراض خود را تا پایان روز شنبه 3 بهمن 1388 بیان کنید بعد از این مهلت بدیهی است هرگونه اعتراض به نمره باید از طریق آموزش دانشگاه پیگیری شود.

بعضی از دانشجویان که در طول ترم در کلاس های بنده شرکت کرده و موفق شده اند نمرات خوبی در کلاس اخذ کنند ولی نام آنها در این فایل موجود نیست می توانند از طریق آموزش دانشگاه پیگیر نمرات خود باشند البته بنده حتما نمرات آنها را روز یکشنبه به دایره امتحانات اعلام خواهم کرد و از طریق آقای سلیمانی تبار پیگیر کار آنها خواهم بود.

نمرات ریاضی عمومی 1 را از این لینک به صورت یک فایل اکسل به حجم 30kb دانلود کنید


نوشته شده توسط : محمد روحی کریمی